Zapraszamy na zajęcia z końmi już od kwietnia 2023!

top-pic

"Beata Ślązak"

IMG 54091 

Jeżdżę konno od 7 roku życia. Wszystkiego nauczyłam się w klubie jeździeckim Nadwiślanin Kwidzyn, który w latach osiemdziesiątych był jednym z najlepszych w Polsce. Miałam to szczęście, że moimi trenerami byli Pani Lena Zagor oraz jej mąż Józef Zagor - uczestnik olimpiady w Moskwie 1980 roku.

Z tamtego okresu pamiętam wielu wspaniałych instruktorów i zawodników. Jako nastolatka reprezentowałam klub Nadwiślanin w wielu zawodach jeździeckich i popularnych w PRL-u spartakiadach młodzieży. Działalność klubów sportowych była finansowana wówczas przez Ministerstwo Sportu, którym w rządzie Rakowskiego kierował Aleksander Kwaśniewski, późniejszy prezydent Polski. Za udział w zawodach dostawaliśmy nawet kieszonkowe. Startowałam w trzech dyscyplinach jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody oraz wszechstronnym konkursie konia wierzchowego (wkkw).

Największe moje osiągnięcie to 3 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Koni w skokach w roku 2007 na koniu Darko rasy wielkopolskiej. Poza tym dwa razy w latach 2010 i 2011 stanęłam na podium Mistrzostw Śląska w wkkw na klaczy Kaskada Zobczacz relację - kliknij.

Jeździectwo uprawiam nieprzerwanie od ... lat. Tutaj w próbie terenowej na koniu Tores P.
{youtube}BZUrINdEWRs{/youtube}

Dane kontaktowe

42-680 Tarnowskie Góry - Opatowice
ul. Wiejska 27
e-mail: bbslazak@interia.pl
tel. +48 531 440 880

Formularz kontaktu
Mapa dojazdu

 

powered by Nataltec 2014

YouTubeLogo

PicassaLogo

FBlogo